Персональне Навчання

Що таке Персональне Навчання?

Це новий формат навчання, в якому зібрані воєдино ефективні методики навчання, сучасні технології та комунікаційні можливості.

Формат Персонального Навчання дозволяє проводити навчання в будь-якій галузі знань зручнішим, доступним і ефективним чином, ніж будь-коли раніше.

Суть формату Персонального Навчання можна коротко визначити трьома пунктами:

  1. Весь лекторський, презентаційний та демонстраційний матеріал оформляється як навчальний інтерактивний відеофільм. Високоякісний відеоряд створюється з урахуванням специфіки процесу навчання, з використанням безлічі сучасних підходів – від студійної відео зйомки і якісного відео монтажу, аж до спеціальної адаптації сценарію і хронометражу вивчаються інформаційних блоків. У відеоряді використовуються різноманітні високотехнологічні презентації та демонстрації, в залежності від специфіки предмета навчального курсу.
  2. Інтерактивність відеокурсу в першу чергу створюється прошиванням всього процесу вивчення достатньою кількістю контрольних питань, проміжних тестів, вхідним і вихідним тестуванням. Там, де це необхідно, використовуються інтерактивні демонстрації. Якщо предметний навчальний курс передбачає використання електронних або паперових підручників, інформаційних ресурсів в мережі Інтернет або будь-яких інших матеріалів – весь відеокурс виготовляється з урахуванням можливості їх використання. Структура курсу і навігація адаптуються під всі використовувані навчальні матеріали та інструменти.
  3. Інструктор-тьютор – це викладач, робота якого полягає саме в управлінні процесом навчання і контроль його якості. Іншими словами, викладач контролює індивідуальне проходження і вивчення курсу кожним конкретним слухачем в режимі реального часу. Крім цього, інструктор-тьютор відповідає на всі запитання слухачів, консультує і допомагає на всіх етапах навчання в режимі індивідуального спілкування. Для цього кожен інструктор-тьютор проходить відповідну підготовку, використовує всі необхідні інструменти створені для цього в Системі Персонального Навчання. Максимальний розмір групи слухачів, контрольованих одним інструктором-тьютором підбирається таким чином, щоб кожен слухач гарантовано міг отримати якісне індивідуальне супровід свого навчання.

Залишається додати лише, що в форматі «Персональне навчання» слухачі все так же знаходяться в аудиторії, спеціально обладнаному класі, разом з викладачем. Але сам клас, а також робочі місця слухачів і викладача, організовані і обладнані з урахуванням максимального комфорту і ефективності саме формату Персонального Навчання. Так само існує і використовується дистанційна форма навчання – Хмарне Персональне Навчання. У ній робота і комунікація викладача і слухача відбувається точно так само, як і в класі Персонального Навчання, але з використанням дистанційної відеозв’язку і ряду комунікаційних інструментів.

Звичайно ж, формат «Персональне Навчання» включає в себе ще безліч технічних, процедурних і системних моментів, нюансів, ноу-хау і дрібниць. Про них можна розповідати багато і довго, але всі вони зводяться до максимального посилення ефективності і якості навчання.

Адаптувати і / або створити навчальний продукт для формату «Персональне Навчання», можна досить швидко при вельми доступною ціною. Ну а підготовка необхідних інструкторів-тьюторів і сама інфраструктура забезпечення процесів навчання – це вже турбота фахівців компанії «Тренер Про».

Практичне використання формату Персонального Навчання почалося ще в 2008 році. За минулі 8 років новий формат довів свою ефективність, економічну вигоду, легкість і доступність використання. Крім комерційного навчання на різних курсах ІТ, Персональне Навчання чудово показало себе в програмах середньої та вищої освіти, внутрішньокорпоративних програмах навчання і корпоративних проектах управління компетенціями персоналу.

Компанія «Тренер Про» впроваджує формат «Персональне Навчання» в максимально зручною бізнес-формі – Навчання як Сервіс (B2B – Learning as Service provider). Наші партнери – навчальні центри, тренінгові компанії та навчальні заклади. Іншими словами, компанія «Тренер Про» надає послугу самого проведення навчання в новому форматі «Персональне Навчання», а так само створення і адаптації нових та існуючих навчальних продуктів для подальшої реалізації в форматі Персонального Навчання.

Влітку 2016 року для цього в Києві було відкрито перший Центр Персонального Навчання в одному з нових бізнес-центрів на Подолі. Попереду відкриття відеостудії і запуск відповідних підрозділів компанії. Ми не робимо секрету з наших планів, тому що ми єдині на ринку, хто має багаторічний якісний досвід реалізації подібних послуг і проектів.

На початковому етапі, вже зараз, в форматі Персонального Навчання є безліч курсів як для професіоналів ІТ, в їх числі понад 70 різних авторизованих курсів Microsoft. Так само в серпні цього року ми запускаємо ряд різних курсів для користувачів MS Office. Навчання за всіма пропонованими курсам проводиться в київському Центрі Персонального Навчання на Подолі або в дистанційному форматі «Хмарне Персональне навчання».

Замовити та придбати навчання в новому форматі можна в будь-якому навчальному центрі нашої партнерської мережі.