Хмарне Персональне Навчання

Що таке «Хмарне Персональне Навчання»?

Це формат ефективного і якісного дистанційного навчання, в якому використовуються ті ж підходи і переваги, що і в очному форматі Персональне Навчання, проте весь процес навчання проводиться віддалено, без прив’язки до конкретної аудиторії або класу.

Основною перевагою хмарного Персонального Навчання є доступність. Будь-який слухач будь-якого курсу, доступного у цьому форматі, може використовувати свій домашній або робочий ПК для вивчення матеріалів курсу та роботи з усіма супутніми завданнями та інструментами, а також для комунікації з інструктором-тьютором.

Дистанційна форма навчання дозволяє вирахувати з вартості навчання всі витрати на оренду навчальної аудиторії, харчування, забезпечення обладнання і т.п.. Завдяки чому курси в форматі Хмарне Персональне Навчання завжди дешевше і більш доступні.

Крім цього, сама специфіка формату дозволяє слухачам самим будувати свій графік навчання, орієнтуючись тільки на графік доступності свого інструктора-тьютора, використовуючи протягом робочого дня тільки той час, який необхідно. Тобто день занять може бути як 8-ми годинним, так і триватиме 4 або 2 години, в які слухачеві видалено доступний інструктор для консультацій, координації та спілкування.

Однак слід розуміти, що в навчанні вкрай важливий фактор атмосфери. У навчальному класі, особливо в класі формату Персональне Навчання, створюється відповідна навчальна атмосфера і умови, які роблять процес навчання максимально ефективним і комфортним. Це стосується як організації робочого місця, устаткування і процесів, так і харчування.

Тому, безумовно, в Хмарному Персональному Навчанні якість і ефективність навчального процесу набагато більше залежить від самого слухача і доступних йому умов. І саме тому ми завжди рекомендуємо слухачам скористатися супутніми послугами доступних у вашому регіоні наших партнерських навчальних центрів, в яких ви можете так само навчатися дистанційно, але в умовах, що відповідають вимогам якості, ефективності та комфорту.

Мінімальні вимоги і рекомендації до обладнання робочого місця слухача курсів, що вивчаються в форматі «Хмарне Персональне Навчання»:

  • Персональний Комп’ютер (надалі ПК), з не менш ніж 2 ГБ оперативної пам’яті, з лібовольной операційною системою, що дозволяє працювати з веб-браузером, що підтримує технологію Flash. Рекомендується Core i3, 4GB RAM, SSD достатнього обсягу, Windows 10 з встановленим браузером Google Chrome і Microsoft Skype. Для деяких курсів може знадобитися установка додаткового ПЗ.
  • ПК повинен бути обладнаний звуковою картою, що дозволяє підключення навушників і мікрофону, або гарнітури. Мікрофон з навушниками (або гарнітура) повинні дозволяти комфортне використання протягом всього часу навчання і в достатній мірі ізолювати від сторонніх звуків. Технічні вимоги аналогічні вимогам програми Microsoft Skype.
  • Підключення до Інтернету має дозволяти комфортно відтворювати відеопотік з дозволом HD (720p) з одночасним використанням Microsoft Skype і як мінімум одного RDP з’єднання. Рекомендуємо використовувати канал з пропускною спроможністю не менше 2МБс. Не рекомендується використання супутникових каналів та інших технологій з великим часом затримок доставки пакетів.
  • ПК повинен бути обладнаний відеокамерою з дозволом не менше 1Mp, з можливістю її використання як веб-браузером, так і Microsoft Skype для відеодзвінків.
  • ПК повинен бути обладнаний монітором з діагоналлю не менше 17 “і роздільною здатністю не менше 1024 на 768. Рекомендуємо одночасне використання двох і більше моніторів з роздільною здатністю FullHD. Для одночасної роботи з електронними підручниками, лабораторними роботами та іншими матеріалами курсу допускається використання декількох ПК, або інших пристроїв, що дозволяють виконувати потрібні дії онлайн.