Про Центр

Центр Персонального Навчання – проект компанії Тренер Про, було створено в першу чергу для наочної демонстрації впровадження формату «Персональне Навчання», так і для надання інших супутніх послуг в сфері навчання, з використанням передових технологічних рішень і наших напрацювань.

Класи в Центрах Персонального Навчання – опрацьовані комплексні рішення, що дозволяють надати максимально ефективний, якісний і комфортний сервіс як для слухачів, так і для викладачів.

Модель стандартів, процедур і обладнання Центрів Персонального Навчання розроблена спеціально для легкого і якісного впровадження в різних Навчальних і Тренінгових Центрах, Освітніх установах і в інших організаціях. Модель була вибудована на основі багаторічного досвіду навчання багатьох наших фахівців. Вона безперервно удосконалюється, але при цьому забезпечує спадкоємність попередніх стандартів.

Стандарти класів Центрів Персонального Навчання дозволяють не тільки проводити навчання в форматах Персональне Навчання та Хмарне Персональне Навчання, а й надавати всілякі освітні послуги в усьому діапазоні рішень – від класичних очних групових тренінгів, до організації навчальних груп з віддаленим викладачем або в різних комбінаціях очного і дистанційного навчання, тощо.

Перший Центр Персонального Навчання було відкрито в липні 2016 року, в Києві, поруч з історичним центром столиці на Подолі, у цокольному поверсі елітного бізнес-центру, розташованого за адресою вул. Верхній Вал, будинок 4А.

Перший клас Центру Персонального Навчання на Подолі визнаний багатьма фахівцями як кращий в Україні комп’ютерний клас як по ергономіці та за рівнем обладнання, так і за рівнем комфорту та сервісу.

На даний момент в класі Центру Персонального Навчання на Подолі проводиться навчання слухачів курсів в форматі Персональне Навчання та стажування інструкторів-тьюторів. Так само надаються послуги з проведення навчання і різних заходів з використанням обладнання та інфраструктури класу.