Про нас

Компанія Тренер Про – інноваційний постачальник послуг у сфері навчання і освіти. Наші клієнти, це комерційні та некомерційні навчальні центри, тренінгові компанії та освітні установи. Так само нашими клієнтами є всілякі освітні проекти і підрозділи, що існують корпоративних структур комерційних компаній і некомерційних організацій.

Послуги компанії Тренер Про спрямовані на організацію, забезпечення та обслуговування навчальних заходів і процесів у всіх їх аспектах. Від розробки навчальних продуктів, методик та матеріалів, аж до реалізації освітніх програм під потреби замовника, включаючи створення інфраструктури, а так само розробку і інтеграцію всіх супутніх бізнес-процесів.

Оскільки наші основні клієнти, це компанії, які надають або використовують освітні послуги і продукти, ми орієнтовані на їх вдосконалення та покращення. Ми завжди готові запропонувати своїм клієнтам наш досвід, самі передові технології, надійний сервіс і відкритий душевний підхід.

Наші фахівці забезпечують високий рівень усіх наданих продуктів і послуг. На перше місце ми завжди будуємо досягнення якісного результату і задоволеність саме тих, хто споживає нові знання і навички – людей навколо нас.

Від вузькопрофільних консультацій, оренди спеціалізованого обладнання та супутніх послуг, аж до комплексних рішень під замовлення – спектр наших послуг досить широкий, а його перелік залежить саме від реальних потреб наших клієнтів.