Міссія

В Україні чимало людей, які прагнуть допомогти людям навколо себе отримувати нові знання та здобувати новий досвід. Чимала частина з них з наснагою створює нові, цікаві та надзвичайно корисні навчальні програми для дітей, юнацтва та молоді. Таким чином вони прискорюють трансформацію навколишнього світу та покращують життя у власні країні. Розширення обріїв маленьких українців сьогодні – це розширення обріїв рівня життя України завтрашньої.

Чимало українських фахівців з різноманітних галузей та різних напрямков діяльності, створює навчальні курси, тренінги та програми для вже трансформації життя та набуття різноманітних знань вже дорослими людьми, котрі вже чітко усвідомлюють свої бажання та цілі. Таки навчальні продукти дозволяють покращувати рівень життя в Україні сьогодняшній.

Інкубатор Тренер Про створений саме для підтримки тих, від кого залежить якісна трансформація рівня життя та розширення обрііїв українців сьогодні та у майбутньому. Міссією Інкубатору Тренер Про є збільшення кількості та якості іноваційних та ефективних навчальних продуктів в Україні, та  спрощення доступності ціх продуктів громадянам України.

Сучасні технології навчання мають надпотужний потенціал. Одним з напрямків діяльності Інкубатора Тренер Про є покращення ефективності навчальних технік та методік в першу чергу для амбіційних, енергійних та талановитих українських тренерів, викладачів, авторів та розробників навчальних програм, тощо.

За своєю суттю Інкубатор Тренер Про більш схожий на клуб однодумців, члени якого також надають допомогу та підтримують один одного у створенні власних навчальних зайнять, курсів та програм. В кожного учасника, в кожного окремого навчального продукту, викладача чи тренера, є свої потреби, побажання, цілі та мрії. Інкубатор було створено насамперед для того, щоб допомогти один одному у досягнені своєї мети.