Trainer Pro

Тренер Про

Компанія «Тренер Про» – постачальник інноваційних та високотехнологічних послуг та рішень у галузі навчання та освіти.

Ми надаємо послуги як навчальним центрам та освітнім установам, так і компаніям та організаціям, яким необхідно вирішувати потреби у організації навчання персоналу. Від консультаційних та організаційних питань, до комплексних рішень по дизайну та будуванню навчальних процесів для організаційних структур будь якого розміру.

В липні 2016 року ми запустили на українському ринку нові формати – Персональне Навчання, та Хмарне Персональне Навчання. Першим напрямком освіти у нових форматах стали Інформаційні Технології. Більш ніж 100 перших курсів у нашій бібліотеці Персонального Навчання – авторизовані курси лідера IT індустрії – компанії Microsoft. Найближчим часом ми плануємо вивести навчальні послуги у нових форматах на більш доступний рівень у B2B та B2C сегментах, та закінчити будування повного виробничого циклу по адаптації у нові формати будь яких начальних продуктів та програм.

Комп’ютерний клас, створений у якості зразкового, для впровадження нових форматів навчання, був визнаний багатьма фахівцями найкращім в Україні комп’ютерним класом для інтенсивного навчання груп до 10 слухачів. Часто наш комп’ютерний клас використовується як лабораторія для впровадження новітніх, передових та інноваційних технологій навчання, у тому числі не тільки Персональне Навчання та Хмарне Персональне Навчання, але й навчання груп із дистанційними викладачами, різноманітних експериментів із інтерактивним дистанційним навчанням, тощо.

У лютому 2017 року ми створили Інкубатор Тренер Про – перший український бізнес-інкубатор інноваційних навчальних продуктів та програм. Від самого початку Інкубатор Тренер Про став не тільки клубом однодумців – реформаторів ринку навчальних послуг, але ще й потужним інструментом впровадження нових стандартів якості, провідних технологій та методик у освітянські рішення.

Наша команда радіє будь яким викликам та труднощам, котрі необхідно долати у сназі надати вам саме ті освітні рішення, котрі потрібні вам. Ми будемо раді відповісти на будь який ваш запит!

Чому краще навчатися у форматі «Персональне Навчання»?

Навіть якщо ви ще не проходили навчання на тих чи інших курсах у традиційному груповому форматі з викладачем в класі, ви все одно зможете оцінити всі ті переваги, які надає вам формат Персонального Навчання, у порівнянні з іншими форматами.

У форматі Персонального Навчання ви вивчаєте матеріали курсу за допомогою якісних інтерактивних відео уроків при персональній підтримці інструктора-тьютора у режимі реального часу. При цьому ви одночасно використовуєте електронні або паперові підручники та інформаційні ресурси мережі Інтернет, а також проходите інтерактивні практичні лабораторні роботи.

Ваше робоче місце спеціально розроблено для досягнення зручності, ергономіки та комфорту вашого навчання. Місце обладнано двома 22-дюймовими моніторами, підключеними до швидкого і потужного персонального комп’ютера з високошвидкісним доступом в Інтернет.

У вас завжди як мінімум ДВА висококваліфікованих викладача – один проводить для вас лекції, презентації та демонстрації з екрану монітора. Другий індивідуально контролює процес вашого навчання і завжди готовий відповісти на всі ваші запитання, запропонувати свою консультацію або допомогу.

Ваше навчання ніяк не залежить від інших учнів – ви в будь-який момент можете переглянути потрібний фрагмент лекції або демонстрації ще раз, поставити паузу щоб відповісти на телефонний дзвінок, задати питання інструктору-тьютору або просто перепочити. Навіть вибір часу для вашого обіду цілком і повністю залежить від вас.

Кожен елемент уроків курсу супроводжується контрольними питаннями. Кожен навчальний модуль закінчується тестом, який дозволить вам зрозуміти, чи правильно ви засвоїли інформацію. Не кажучи вже про те, що сам курс починається і закінчується глибоким і детальним тестуванням. І ви самі, і ваш інструктор-тьютор, в кожен момент навчання будете розуміти вашу ефективність вивчення матеріалів курсу.

Прямо в класі вам доступна зона кофебрейка, де без лімітів і обмежень постійно доступні різноманітні солодощі, печиво, чай, кава, питна та навіть газована вода, різного ступеня насиченості. Навчальний клас обладнаний втяжною та витяжною вентиляцією із сучасною системою клімат контролю. А обідаєте ви в зручний для вас час, у ресторані поруч з класом, вибираючи з меню той бізнес-ланч, який хочеться саме вам! І все це включено у вартість навчання.

Коли готується навчальний відеоматеріал, в нього залучаються абсолютно всі лекції, презентації та демонстрації, які тільки є в матеріалах курсу. Під час проходження курсу всі вони залишаються вам доступні до перегляду необмежену кількість разів. Іншими словами, у вашому розпорядженні завжди найповніший і найоб’ємніший курс, із усіх можливих та доступних.

При бажанні ви завжди можете замовити варіанти проходження курсу в форматі «пів дня» або «вечірній» замість «повного дня» і навіть у форматі «вихідного дня».

Всі матеріали курсу доступні онлайн, а це означає, що ви можете вчитися навіть в ненавчальний час вдома або на роботі. Втім, формат «Хмарне Персональне Навчання» дає всі ті ж самі переваги, що й «Персональне Навчання», з тією лише різницею, що навчання відбувається не в класі, а дистанційно. З використання того обладнання, яке доступно вам самім. Комунікація із викладачем у такому випадку так само відбувається дистанційно, за допомогою декількох інструментів, включаючи відео спілкування по скайпу.

І це далеко не повний перелік ваших вигід…

Є сумніви? Приходьте і переконайтеся самі!